Language:

O FIRMIE

PRZYSZŁOŚĆ OGRZEWANIA

Biodom od wielu lat zapewnia wygodne ogrzewanie, niezawodność i zawsze ciepły dom, ze szczególnym naciskiem na komfort. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Biodom stał się jedną wiodących firm europejskich w dziedzinie ogrzewania.

Firma powstała w 1999 r. w Słowenii. W 2004 roku rozpoczęliśmy produkcję seryjną i sprzedaż własnej marki. Na początku zaczęliśmy sprzedawać nasze kotły głównie w Słowenii, a w 2006 r. zaczęliśmy rozwijać się również na rynkach zagranicznych.

Obecnie eksportujemy do 80% naszej produkcji. Dzięki właściwemu podejściu i odpowiedniej organizacji jesteśmy w stanie konkurować w produkcji i sprzedaży urządzeń grzewczych z międzynarodowymi konkurentami również i słoweńskimi. Pomimo zmian na rynku nadal osiągamy najlepsze wyniki. Nasza oferta obejmuje produkcję i sprzedaż kotłów na pellet drzewny do centralnego ogrzewania. Oraz w naszej ofercie proponujemy Państwu kominki na pellet. Największą zaletą Biodom, a także innowacyjnym podejściem do rozwiązywania problemów użytkownika i wymagań technologicznych w dziedzinie ogrzewania, jest zawsze staranie się zaspokoić potrzeby i wymagania naszych klientów. Kluczem do naszego sukcesu jest pozytywna postawa wobec klientów, która budzi zaufanie i zadowolenie z nas i naszej pracy. Patrzymy w przyszłość z wielkim optymizmem, i jesteśmy przekonani, że możemy osiągnąć wszystkie cele, które zostały określone przez nas. A nawet więcej.

NASZA MISJA

Misją firmy jest dostarczenia kompleksowych rozwiązań jakościowych w branży grzewczej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów.

KORPORACYJNA WIZJA

Stać się jedną z wiodących firm na europejskim i światowym poziomie w dziedzinie ogrzewania na biomasę (pellet) i utrzymać wysoki procent obecności na zagranicznym i słoweńskim rynku. Jeden z naszych najważniejszych celów jest zawsze wykonywać nasze produkty wysokiej jakości dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji.

ZNAKI TOWAROWE

W firmie Biodom mamy pewność i ogromne zaufanie do jakości naszych produktów oraz do innowacyjności technologii, którą opracowaliśmy. Dlatego podjęliśmy decyzję o oficjalnej rejestracji tych dwóch marek.

W urzędzie własności intelektualnej w Unii Europejskiej zarejestrowaliśmy znak towarowy BIODOM, nr 015291065 oraz w Urzędzie Harmonizacji na rynku wewnętrznym zarejestrowaliśmy znak towarowy BIOLOGIC, No. 013129515.

image-about-us